Skip to content

Tworzymy więcej niż kolejny zespół dobrych prawników. Rozumiemy biznes Klienta.

CDD Legal – kameralny zespół doświadczonych prawników, zajmujący się wspieraniem firm w zakresie praktycznego stosowania prawa w obrocie gospodarczym.

Wspólnicy CDD Legal mają ponad 25 letnie doświadczenie w zawodzie radcy prawnego i prowadzeniu kancelarii prawnej.

Historia CDD Legal, nie rozpoczyna się w roku 2021 wraz z jej założeniem. Kancelaria jest współkontynuatorką Kancelarii CWW, z jej 25 letnim doświadczeniem, która powstała w 1999 roku we Wrocławiu, z jej pierwszą siedzibą w „Pałacyku”. W związku z dynamicznym rozwojem kancelaria zmieniała swoje siedziby. W roku 2000 najęła pomieszczenia u swojego Klienta Poltegor-projekt w znanym wrocławianom „drapaczu chmur” Poltegor (obecnie Sky Tower). W roku 2002 kancelaria przeprowadziła się do pierwszego we Wrocławiu biurowca klasy A – siedziby Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A. (przy pl. Orląt Lwowskich), będącego klientem kancelarii – by w roku 2006 zakupić własną siedzibę w biurowcu Wall Street, w modnej obecnie Dzielnicy Czterech Świątyń (przy ul. Włodkowica) i kontynuować działalność przez dwie kancelarie, w tym CDD Legal ze wspólnikami Sylwestrem Ceterą i Maciejem Domagałą.

Czytaj dalej

Nie proponujemy Ci zmiany strategii biznesowej firmy, aby spełnić wymogi prawa.

Nasze wartości

Wspólnicy CDD Legal nauczyli się od Klientów myślenia w kategoriach celów biznesowych, a nie tylko konsekwencji prawnych. To tym celom podporządkowujemy nasze prawnicze działania, a nie odwrotnie. W tej kwestii jesteśmy bezkompromisowi. I tak rozumiemy naszą misję.

Nie proponujemy Ci zmiany strategii biznesowej firmy, aby spełnić wymogi prawa. To my zaproponujemy Tobie najlepszą taktykę działania, abyś mógł bezpiecznie zrealizować swoje strategiczne cele.

Stawiamy na partnerstwo, budowanie relacji oraz prostą, zrozumiałą komunikację, bez zbędnego żargonu i niejednoznacznych interpretacji. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem oraz poznaniu specyfiki Twojej firmy. Wierzymy, że pracując jako jeden zespół, tworzymy efekt synergii i maksymalizujemy Twoje szanse na sukces.

0 +
Zadowolonych
Klientów
0 +
Zrealizowanych
Projektów
0 +
Wygranych
spraw sądowych

Bezkompromisowość

Bezkompromisowo podporządkowujemy nasze prawnicze działania Twoim celom biznesowym, a nie odwrotnie.

Partnerstwo

Kierujemy się zasadą partnerstwa, aby razem stworzyć najlepszą i długoterminową strategię dla Twojej firmy.

Wiedza

Dzielimy się naszą wiedzą w zrozumiały i profesjonalny sposób, bez żargonu i niejednoznacznych interpretacji.

Biuro

Nowoczesna infrastruktura w historycznej dzielnicy Wrocławia

Kancelaria CDD Legal zlokalizowana jest w pobliżu Starego Rynku Wrocławia – we wspaniale odrestaurowanej, historycznej dzielnicy Czterech Świątyń. Biuro kancelarii zajmuje trzecie piętro (600mkw) nowoczesnego biurowca pod nazwą Wall Street House przy ulicy Włodkowica 10. Zaletą naszej lokalizacji jest bliskość sądów i prokuratury. Posiadamy nowoczesną infrastrukturę, która pozwala nam w innowacyjny sposób realizować zaawansowane projekty dla naszych Klientów. Kancelaria CDD LEGAL to miejsce, w którym wiedza i doświadczenie idą w parze z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. W sąsiedztwie Kancelarii CDD Legal znajduje się Narodowe Forum Muzyki oferujące parking na 660 samochodów. Na ponad 600 mkw dysponujemy między innymi:

  • Multimedialną salą konferencyjną na 25 osób – dostosowaną do organizacji spotkań i szkoleń oraz wideokonferencji;
  • Wewnętrzną siecią informatyczną umożliwiającą łatwy dostęp do zgromadzonych przez lata zasobów i umożliwiającą pracę z każdego miejsca w kraju i zagranicą;
  • Wspierającym naszą wiedzę oprogramowaniem wydawnictw CH Beck i Wolters-Kluwer oraz biblioteką;
  • Profesjonalnymi programami antywirusowymi oraz zaawansowanymi systemami ochrony danych i ich transmisji;
  • Narzędzia efektywnego zarządzania czasem pracy poświęcanym dla Klienta.
Rozwiń

CDD Legal, oprócz obowiązkowego ubezpieczenia radców prawnych, adwokatów i doradców podatkowych, posiada dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, na kwotę 10.000.000PLN.

Nasz zespół

C jak Cetera
D jak Domagała
D jak Doświadczenie

Dobry prawnik bardzo dobrze zna prawo. Bardzo dobry prawnik przede wszystkim myśli w kategoriach celów biznesowych Klienta. CDD Legal wspólnicy doświadczeni od 25 lat w prawie i w biznesie.

Sylwester Cetera